به سایت خوش خبر دات نت | آموزش رایگان کامپیوتر و IT خوش آمدید

polestar (ستاره قطبی) خودروی الکتریکی ساخت ولوو (Volvo)

 

خودروی polestar

 

اخیرا شرکت خودروسازی ولوو مشخصات اولین خودروی الکتریکی خود را به نام Polestar 1 (ستاره قطبی) منتشر کرد. این خودرو هیبریدی است که با استفاده از باطری خود می تواند تا 150 کیلومتر را بدون وقفه طی کند. این عدد برای یک خودرو هیبریدی که تنها از نیروی الکتریکی خود استفاده می کند می تواند یک رکورد به حساب آید. این خودرو یک خودروی GT است که دارای فناوری جدید و شگفت انگیزی می باشد.

ولوو ادعا می کند که این خودرو، تنها خودروی هیبریدی است که تحت برند Polestar  تولید می شود و انتظار می رود که تمامی خودروهای بعدی ولوو نیز بطور کامل الکتریکی باشند.

انتطار می رود که خودرو بعدی تحت نام Polestar 2 در سال 2019 به بازار ارائه شود که به نظر شرکت خودروسازی ولوو، می تواند رقیبی سرسخت برای نسل سوم خودروهای تسلا (Tesla) به حساب آید.

رقابت در بازار خودروهای الکتریکی می تواند باعث نوآروی های زیادی شود که در انتها به نفع مصرف کننده تمام می شود. هم اکنون می توان گفت شرکت خودرو سازی تسلا در این عرصه پیشتاز است. با این وجود پیش بینی می شود که در آینده نوآروی های جدیدی در این بازار ارائه شوند که زمینه رقابت را بین شرکتهای مختلف خودرو سازی فراهم می آورند

Website design with by ZABET