به سایت خوش خبر دات نت | آموزش رایگان کامپیوتر و IT خوش آمدید

نحوه سفارشی ساختن پنل notification گوشی سامسونگ گالاکسی نت ۲

قسمت notification گوشی سامسونگ گالاکسی نت ۲ (Samsung Galaxy Note 2)، قابلیت بسیار خوبی برای دسترسی سریع به تنظیمات مربوط به کلیدهای خاموش/روشن گوشی شما به حساب می آید. اگر بر روی گوشی نت ۲ شما از ۴٫۱٫۲ Jelly Bean استفاده می شود، می توانید این قسمت notification را به دلخواه خود تغییر دهید.

 

01Notification_panel_setting_crop_540x476

 

قسمت notification در گوشی سامسونگ گالاکسی نت ۲، قابلیت مناسبی می باشد که به شما امکان می دهد تا تنظیمات کلیدهای خاموش/روشن را به سرعت انجام دهید همانند کلیدهای بلوتوث، GPS، حالت پرواز و غیره. اگر گوشی نت۲ شما به نسخه ۴٫۱٫۲ Jelly Bean به روز شده است، می توانید قسمت notification آن را به دلخواه خود تغییر دهید البته این قابلیت برای گوشیهای نوع AT&T قابل استفاده نمی باشد. اگر گوشی شما یک گالاکسی نت ۲ AT&T است، می توانید از برنامه های متفرقه پیشنهادی ما ۱Tap Quick Bar  و AntTek Quick Settings استفاده کنید.

برای سفارشی ساختن قسمت notification، به Settings > Display > Notification panel مراجعه کنید. گزینه ای را برای نمایش تنظیمات روشنایی روی پنل مشاهده خواهید کرد. در زیر آن دو سطر دکمه وجود دارند که اکنون بر روی پنل notification نمایش داده می شوند. علاوه بر آن سطر دیگری از دکمه ها را مشاهده می کنید که برای قرارگیری در قسمت notification در دسترس می باشند و شامل گزینه های جدیدی می باشند همانند: S Beam، NFC، Smart stay و Sync. برای این منظور روی این دکمه ها را به مدت چند ثانیه فشار دهید سپس آنها را به هرجایی که می خواهید بکشید تا آنها را اضافه کرده، حذف نموده و یا مجددا مرتب کنید.

 

Notification_panel_setting

 

اکنون می توانید تنها دکمه هایی را که در قسمت notification به آنها نیاز دارید را انتخاب کنید و آنها را به ترتیبی که می خواهید قرار دهید.

 

03Notification_panel-_old_versus_new_540x380

 

قسمت notification پیش فرض در بالا و قسمت notification سفارشی شده در پایین قرار دارد.

 

Website design with by ZABET