به سایت خوش خبر دات نت | آموزش رایگان کامپیوتر و IT خوش آمدید

ویرایش و به اشتراک گذاری تصاویر با استفاده از برنامه PicsArt آیفون

 

برنامه PicArt بک برنامه محبوب برای ویرایش و اشتراک گذاری عکسها در اندروید محسوب می شود و اکنون امکان استفاده از آن برای آیفون نیز فراهم شده است. این برنامه رایگان، مجموعه فشرده ای از ابزارهای مخصوص ویرایش عکس را از جمله عملکردهای مخصوص رسم و طراحی، به همراه شبکه به اشتراک گذاری مختص خود برنامه، ارائه می دهد.

 

 

صفحه خانگی برنامه شامل شش دکمه رنگی می باشد: Effect، Collage، Draw، Camera، Edit و Shop. می توانید با زدن دکمه سمت چپ پروفایل خود را مشاهده کنید و همچنین می توانید دکمه سمت راست را بزنید تا بازخورد مربوط به تصاویر مورد علاقه خود را مشاهده کنید. می توانید بدون ایجاد اکانت از این برنامه استفاده کنید ولی اگر یک اکانت ایجاد کنید می توانید بازخورد PicaArt خود را ایجاد کنید و کارهای سایر کاربران را نیز پیگیری کنید همچنین سایر کاربران نیز می توانند کارهای شما را پیگیری کنند. از طریق فیس بوک، توئیتر و یا ایمیل می توانید ثبت نام کنید.

می توانید عکسی را که از طریق عکاسی یک شات ایجاد شده یا انتخاب یک تصویر از Camera Roll تان یا یک منابع آنلاین ویرایش کنید. هنگامی که تصویری را برای ویرایش انتخاب می کنید، پنج دکمه را در زیر صفحه نمایش خود مشاهده می کنید: Tools، Effects، Draw، Masks و Add. دکمه Tools امکان تنظیم رنگهای تصویر را به همراه ابزارهای مخصوص چرخش،  crop و تغییر اندازه  به شما ارائه می دهد. دکمه Effects فیلترهای متعددی را که در پنج دسته مختلف دسته بندی شده اند، ارائه می دهد. برای بسیاری از فیلترها می توانید از نوارهای لغزان کناری استفاده کنید تا افکت مربوطه را کسب کنید. اگرچه از طریق دکمه Shop که در صفحه خانگی قرار دارد می توانید Effectهای بیشتری را مشاهده کنید. دکمه های Draw و Mask، هردو امکان کنترل موثری را ارائه می دهند در حالیکه دکمه Add به شما امکان افزودن کلیپ، حاشیه و متن را می دهد.

 

 

هنگامی که تصویر مورد نظر خود را اصلاح کردید، می توانید از دکمه save که در وسط سطر بالای دکمه ها قرار دارد برای ذخیره تصویر مربوطه بر روی Camera Roll گوشی موبایل خود استفاده کنید. همچنین می توانید از دکمه مثلثی شکلی که درست در سمت راست آن قرار دارد برای ارسال عکس خود به شبکه PicsArt یا فیس بوک، توئیتر یا Dropbox استفاده کنید.

 

 

بهتر است نگاهی به سایر دکمه های روی صفحه نمایش بیاندازیم. قابلیت Collage که به خوبی کار می کند طرحهای بسیار زیادی را ارائه می دهد. این قابلیت به شما امکان می دهد تا بعد از بارگذاری تصاویر مختلف بر روی الگو، تصاویر را به دلخواه خود تغییر دهید همچنین با انتخاب و نگه داشتن انگشت خود بر روی یک عکس در یک الگو، می توانید آن را ویرایش کرده یا تغییر مکان دهید. به کمک ابزار Draw، می توانید یک عکس یا slateخالی را رسم کنید. در آخر اگر می خواهید سریعا از یک فیلتر بر روی یک عکس استفاده کنید می توانید از دکمه Effect  استفاده کنید که تنها افکتهای مختلف PicsArt(یا به عبارتی فیلترهای مختلف) را به شما ارائه می دهد و سایر ابزارهای ویرایشی را کنار می گذارد.

 

 

تنها نکته عجیبی که وجود دارد این است که برنامه، عکسها را از منابع آنلاین مختلفی دریافت می کند. می توانید تصاویر را از Camera Roll ، بازخورد PicsArt ، اکانت Dropbox یا پروفایل فیس بوک خود انتخاب کنید. اگرچه سه منبع دیگر نیز وجود دارند: Flickr، Picasa و Google Images. برای این سه منبع تنها تصاویر تصادفی را می توانید وارد کنید. راهی برای ورود به حساب کاربری گوگل یا Flickr خود ندارید

در صورت علاقه می توانید از شبکه به اشتراک گذاری PicArt استفاده کنید. این برنامه به خاطر ارائه  مجموعه بزرگ و متنوعی از ابزارهای ویرایشی و کنترلی، بسیار مفید می باشد. حداقل اینکه رایگان است.

 

Website design with by ZABET