به سایت خوش خبر دات نت | آموزش رایگان کامپیوتر و IT خوش آمدید

چگونه مانع بسته شدن چندین برگه در گوگل کروم شویم

 

خواه شما در برگه های دیگر مرورگر خود در حال جستجوی مطلبی باشید یا آدرسی را تایپ کنید، اگر بطور تصادفی تمامی آنها را در یک زمان ببندید، بطور حتم کار شما ناتمام باقی می ماند. اکنون به شما می گوییم که چگونه مانع انجام اینکار شوید.

استفاده از برگه ها در مرورگرها روش بسیار مناسبی برای مشاهده وب سایتهای مختلف در یک زمان می باشد.

برای کاربران گوگل کروم، Window Close Protector یک برنامه الحاقی می باشد که این امکان را به شما می دهد تا مانع بسته شدن تصادفی تمامی برگه های فعال خود شوید. این برنامه الحاقی دقیقا همان کاری را انجام می دهد که در هنگام در ارسال ایمیل بخواهید برگه Gmail( یا برنامه ای مشابه آن) را ببندید.

 

windowcloseprotector1_610x102

 

مرحله1: نرم افزار Window Close Protector extension را ازفروشگاه chrome نصب کنید.

 

windowcloseprotector2

 

مرحله 2: با کلیک بر روی آیکون آچار که در بالای پنجره قرار دارد، منوی Chrome را باز کنید. در فهرستی که باز می شود، گزینه Options را انتخاب کنید.

 

windowcloseprotector3

 

مرحله3: در صفحه ای که باز می شود، بر روی Extensions کلیک کنید و به دنبال Window Close Protector در فهرست مزبور بگردید.

 

windowcloseprotector4

 

مرحله4: گزینه های زمان را تنظیم کنید. اطلاعات مربوط به اینکه هر گزینه چه کاری را انجام می دهد نیز در پنجره گزینه ها نمایش داده می شود. هنگامی که زمانهای خود را تنظیم کردید، بر روی دکمه Save کلیک کنید.

 

windowcloseprotector5

 

مرحله 5: به مرور و پیمایش معمولی خود ادامه دهید. هنگامی که سعی در بستن پنجره دارید، برنامه از شما در مورد بستن پنجره سئوال می کند. برای بستن پنجره کافی است که بر روی گزینه   Leave this page کلیک کنید.

 

Website design with by ZABET