به سایت خوش خبر دات نت | آموزش رایگان کامپیوتر و IT خوش آمدید

چگونه یک کاشی را به دلخواه خود برای صفحه Start ویندوز ٨ سایتمان بسازیم

 

اکنون یک کاشی ویندوز 8 را به دلخواه خود به گونه ای ایجاد می کنید که بازدید کنندگان سایت شما بتوانند یک کاشی (Tile) باکیفیت بالا به صفحات Start خود متصل کنند.

 

win8_1112

 

بطور پیش فرض ممکن است که کاشی از فایل favicon.ico سایت استفاده کند یا فقط آیکون اینترنت اکسپلرر را نمایش دهد. اگر شما دارای یک وب سایت می باشید، اینکار چندان هم مناسب به نظر نمی رسد. در اینجا می آموزید که چگونه یک کاشی باکیفیت بالا را در اختیار بازدیدکنندگان سایت خود قرار دهید تا به صفحات Start ویندوز 8 خود متصل کنند.

مرحله 1: ابتدا به سایت مایکروسافت بروید،  http://www.buildmypinnedsite.com  سپس در زیر قسمت "see your site in Windows 8" ، آدرس سایت خود را وارد کنید و بر روی دکمه Show me! کلیک کنید تا کاشی ساخته شده خود را مشاهده کنید.

 

win8_1113

 

مرحله 2: به قسمت "Build your own pinned site" بروید و تصویری را آپلود کنید، کاشی خود را نامگذاری کرده و رنگ پس زمینه را انتخاب کنید. به صفحه پیش نمایشی که در سمت راست قرار دارد نگاهی بیاندازید تا مشاهده کنید که آیا همه چیز بر وفق مراد شما می باشد یا خیر.

 

win8_1114

 

مرحله 3: به قسمت " Get the Code" بروید و فایل تصویری PNG را دانلود کنید. بعد از آنکه فایل تصویری را بر روی میزبان وب خود آپلود کردید، کد مربوطه را در درون تگ سایت خود کپی کنید.

 

win8_1115

 

اکنون کار به اتمام رسیده است. کاربران وردپرس می توانند فایل تصویری PNG را به درون دایرکتوری ریشه خود آپلود کنند و کد کاشی را به درون فایل header.php اضافه نمایند.

 

Website design with by ZABET