به سایت خوش خبر دات نت | آموزش رایگان کامپیوتر و IT خوش آمدید

کنترل جادویی جدید شرکت ال جی(LG)

کنترل جادویی شرکت ای جی که در سال 2013 به بازار ارائه می شود

 

شرکت ال جی جدیدترین کنترل جادویی خود را در نمایشگاه لوازم الکترونیک لاس و گاس رونمایی کرد. این کنترل بسیار پیشرفته بوده و دارای قابلیتهای جدید زیادی همانند تشخیص صدای طبیعی و حتی backlighting می باشد.

این کنترل جدید تلویزیونی از 4 روش برای اجرای دستورات کاربر استفاده می کند: صدا، حرکات و اشاره های دست، نمایش اشاره گر بر روی صفحه نمایش و چرخاندن کنترل. با وجود انکه امکان چرخاندن و حرکت کنترل برای اجرای فرامین، امسال ارائه شده است ولی باز هم قابلیتهای جدیدی همانند استفاده از حرکات و اشاره های دست  و نیز امکان استفاده از صدای طبیعی جدیدا ارائه گردیدند.

شرکت ال جی با ارائه امکان جدید کنترل با صدای طبیعی، گوی سبقت را از شرکت سامسونگ ربود، در حالیکه کاربران شرکت سامسونگ برای ثبت تلویزیون خود باید عبارت Hi, Tv  را بیان کنند، شرکت ال جی ادعا می کند که بیان عبارتی همانند Show me the Gamgnam Style video دقیقا ویدئوی مورد نظر را برای کاربر پخش می کند.

این کنترل در دو نوع مختلف ارائه می شود: مدل استاندارد و پریمیوم. مدل پریمیوم آن دارای طرحی جمع و جورتر و دکمه هایی با backlitهای LED می باشد.

از آنجایی که سالیان متمادی است که از کنترل جادویی ال جی استفاده می کنیم، بطور حتم از یک امکان جدید برای منوی آن استقبال می کنیم. ولی بهرحال این کنترل شکل ساده قبلی خود را از دست داده و اکنون بر روی آن دکمه های زیادی قرار گرفته اند.

 

Website design with by ZABET